ספרי תווים

במהלך השנים האחרונות הוצאתי לאור 4 ספרים לגיטרה הכוללים עיבודים למיטב השירים הישראלים. 3 ספרים של הסדרה "גיטרה ישראלית", וספר שירי חגים ששמו "בואו נעשה לנו חג".
הספרים מכילים תווים, טאבים, אקורדים, ותקליטור בנגינתי. הרפרטואר מייצג מגוון רחב של יוצרים בזמר הישראלי כגון מתי כספי, שלמה גרוניך, יוני רכטר, שלום חנוך, סשה ארגוב, נעמי שמר, ועוד רבים אחרים, ששיריהם המרגשים הם נכסי צאן ברזל בתרבות הישראלית….                                                        ראשיתו של הפרויקט החל מתוך כמיהה שלי לנגן סולו שירים ישראלים.(הרפרטואר העברי משופע בשירים איכותיים ומרגשים בקנה מידה עולמי).  בחיפושיי, נוכחתי לדעת שספרי התווים הישראלים שנכתבו לגיטרה מעטים מאד, ורובם עוסקים במתודות לימוד בשיטה הקלאסית, או בשיטות ליווי שונות, אך אף ספר לא עסק בנגינת סולו של רפרטואר ישראלי. המחסור בספר מתאים "אילץ" אותי ללמד את עצמי לנגן סולו את השירים המרגשים שליוו את תקופת התבגרותי, וכך התחלתי מסע ארוך ומרתק במהלכו צמחתי והתפתחתי הן כגיטריסט והן כמעבד.                                                        
         
תוך כדי התהליך החלטתי להביא אל הכתב את העיבודים שיצרתי, כדי לאפשר לנגני הגיטרה לנגן שירים מופלאים אלה. אני גאה מאד בתוצאה (מעל ל-4000 עותקים שנרכשו) ובתגובות המרגשות שאני מקבל, ומרגיש סוג של שליחות חינוכית ביוזמה זו.

להמשך קריאה
 • גיטרה ישראלית (Israeli Guitar)

  לצפייה

 • גיטרה ישראלית 2 (Israeli Guitar 2)

  לצפייה

 • גיטרה ישראלית 3 (Israeli Guitar 3)

  לצפייה

 • בואו נעשה לנו חג (Israeli Holiday Songs)

  לצפייה

לקוחות מספרים
 • להמשך קריאה

  "רציתי להגיד לך שהספרים הם אוצר בלום,ויוזמה אדירה וחשובה! כשקיבלתי את הספרים,כל-כך התרגשתי להוסיף כמות גדולה כזו של חומר לרפרטואר,ועוד שחומר זה הוא שירים שאני כ"ך אוהב! " 

 • להמשך קריאה

  "העיבודים לשירים הישראלים בספריך יפהפיים! מהם למדתי המון כיצד למלא חלל בין תווים, כיצד לשבור שיגרה ע"י החלפת סולמות, ועוד."

 • להמשך קריאה

  "אני רוצה להגיד שאני ממש אוהב את הספר הראשון-"גיטרה ישראלית" ממש כיף אדיר. כשאני רוצה לדחוף את תלמידיי יותר קדימה, אני שולף את הספר, ואנחנו לומדים קטעים. אני ממליץ עליו גם לתלמידים שלי, וגם לחברים שמנגנים גיטרה. אני פשוט נהנה מהסידור והפירוט שיש לך ליד התווים. הכל ברור, ולא צריך לשמוע את הדיסק כדי להבין למה התכוונת."

 • להמשך קריאה

  "לא מכבר רכשתי את גיטרה ישראלית. כעת אני מאזין לנגינתך הנפלאה מהדיסק.לנגינה כזו אני שואף(לחלום מותר..). לא לחבוט בגיטרה עם אקורדים כמקובל, אלא לנסות לנגן סולו באופן קלאסי,כמו בעיבודים הנהדרים שלך."

 • להמשך קריאה

  I must say that your arrangements have helped me not only to improve my guitar technique, but also to discover the wodrous ability of the guitar to act as a gate to express emotions

לפרטים נוספים והזמנות: 052-3442770